-

ArGut : Ariel Gutwil

Robię to tylko dlaRafalaPL

Ciekawiło mnie kogo wskażą dziś Zaprzyjaźnione Media na kandydata na prezydenta Koalicji Obywatelskiej / Platformy Obywatelskiej no i zaprzyjaźnione media około 15:40 napisały, że będzie to pan Rafał Trzaskowski.

Młody, wciąż dobrze zapowiadający się działacz. Nie wiem jak to ująć ale spróbuj, może pani Małgorzata Kidawa-Błońska jednak zawiodła ? A może to wspierająca ją Koalicja Obywatelska nie stanęła na wysokości i nie sprostała zadaniu ? Niby prostemu – święto demokracji raz na 5 lat. A wiadomo to okropne PiS słucha i mimo ekspresowego procedowania w sejmie nie dało rady „przeskoczyć” senatu.

Dla dobra wyborców oczywiście. Pani Małgorzata była w Krośnie. I nawet mój ojciec się zaangażował, podpisał się z kolegą na liście aby pani Małgorzata miała podparcie potrzebne do startu w wyborach. Mnie się to podobało to jest jakaś obywatelska postawa.

Małgorzata Kidawa - Błońska w  Krośnie - kampania 2020No i jak odwiedziłem ojca, wieczorem, byłem ciekawy co mi powie. Nie chciałem go zaczepiać, bo od razu mógłbym oberwać, że jestem PiS-owcem. Wyczekałem i się dowidziałem. To przez włosy ?!? Bo my Polacy to jesteśmy okropni i zawistni i patrzymy na włosy. A wiadomo, okropny rząd zamknął salony fryzjerskie i kobiety mają gorzej. Co prawda w Krakowie przy poprzednich wyborach prezydenta miasta Platforma Obywatelska wystawiła panią Martę Patenę i też na koniec kampanii postanowiła się na nią obrazić. Tak skutecznie, że już w następnych wyborach samorządowych pani Marta Patena została kandydatką startującą z list PSL-u. To dla pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej może być również dobre rozwiązanie z powodu tradycji rodzinnych.

Może siły w Platformie są tak oględnie mizoginiczne i władza zawsze musi być we właściwych rękach. Choć to na razie dwa przypadki, przypadki odsunięcia się od własnych kandydatek. Może kobiety dla władz Koalicji Obywatelskiej i Platformy Obywatelskiej są za mało europejskie ?

Na koniec przypomnę wymienioną w tytule kampanię z roku 2010, którą panu Rafałowi chałupniczo zorganizowali panowie Grzegorz Turnau, Tomasz Karolak i Michał Żebrowski. Była to kampania europarlamentarna.

Spot pana Tomasza Karolaka uważam, za proroczy. Duch Czajki szósty aktorski zmysł

(link: https://youtu.be/Pg6zVXTaaHA ).

Na spot pana Michała też zwróciłem uwagę, WŁOSY ! To też ten szósty aktorski zmysł

(link: https://youtu.be/dfytjARWj08 ).tagi: rafał trzaskowski  wybory 2020  małgorzata kidawa-błońska 

ArGut
15 maja 2020 23:50
8     822    2 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Szczodrocha33 @ArGut
15 maja 2020 23:57

Uznali moze ze lepiej przecietnego glupka wysunac z ramienia na czolo, niz ta uposledzona.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @ArGut
16 maja 2020 07:09

Po prostu nie chcą wygrać tych wyborów. 

zaloguj się by móc komentować

ArGut @Szczodrocha33 15 maja 2020 23:57
16 maja 2020 07:11

Może masz rację. Tylko czy o to przy wyborach chodzi ? Przesuwanie stąd, tam i ukrywanie tego co się zepsuło. A co z wybierającymi ? Są balastem ?

zaloguj się by móc komentować

ArGut @Grzeralts 16 maja 2020 07:09
16 maja 2020 07:17

Dokładnie tak ! I to patrzenie na sondaże, bo pani Małgorzata ma mało, teraz. To powinno być oczywiste, że jak dostanie 26% mogą napisać jesteśmy 10 razy mocniejsi.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @ArGut
16 maja 2020 07:53

Dobrze, że nie nosy

zaloguj się by móc komentować

DYNAQ @Grzeralts 16 maja 2020 07:09
16 maja 2020 10:19

Kiedy patrzę na tę ich kampanię wyborczą i inne konwulsje to też nieodparcie  nasuwa mi się wrażenie że robią co mogą by nie wygrać.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @ArGut
16 maja 2020 16:41

"Może kobiety dla władz Koalicji Obywatelskiej i Platformy Obywatelskiej są za mało europejskie ?"

Byc moze.

Ale jest przeciez inna opcja.

Nie zdziwilbym sie gdyby wkrotce zdjeli Trzaskowskiego i wystawili do gonitwy Anne Grodzka.

 

zaloguj się by móc komentować

ArGut @Szczodrocha33 16 maja 2020 16:41
17 maja 2020 11:25

Pani Ania jest zbyt zajętą i poważną osobą, żeby dawać usprawiedliwienie PiS. No bo przecież, te karty i pakiety wyborcze co to  je niby minister Sasin wydrukował, to teraz spokojnie dzięki panu Rafałowi może będzie zmielić. Cóż taka jest demokracja, zmienna.

Prawie jak pani Ania, mój kolega z liceum sprzedał naszej pani wychowawczyni taki tekst, niby pana Frediego Mercurego cytuję: 

"żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek"

I ona go za to unikała.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować